Žemės plotas skirtas statyti - Parduodama - Plazh, Shqipëri


Shitet truall per ndertim buze detit, Durres!

 Pasiūlymai regione
 
Currila - Plazh, Shqipëri
ID: 530311001-160
Gyvenamasis plotas (m2)
10,528
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Trualli ndodhet buze detit dhe eshte mundesi shume e mire investimi dhe shtrihet brenda zones se studimit teresor te qytetit te Durresit. Aktualisht ne truall ndodhet i ndertuar nje bar-restorant me sip ndertimore 80 m2 dhe sip trualli 802 m2 qe i shtohet sip te pergjithshme te tokes.

Požymiai:

Miesto centras
Visa informacija nurodyta brokerio sąraše yra patikima, tačiau nėra garantuojama, todėl kiekvienu atveju turi būti patikslinama.
Managing Agent
Emiljano Hajrulla Broker - RE/MAX Prestige
Emiljano Hajrulla Broker

SEND A MESSAGE

 
Emiljano Hajrulla Broker

RE/MAX Prestige

Bulevardi Kryesore
Vlora, Vlorë, Albanija

Adresynas

Share & Compare


Neseniai peržiūrėti

Share & Compare