Terreno Edificable - Venta - Plazh, Shqipëri


Shitet truall per ndertim buze detit, Durres!

 Ofertas en la región de
 
Currila - Plazh, Shqipëri
ID: 530311001-160
Total M²
10,528
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Trualli ndodhet buze detit dhe eshte mundesi shume e mire investimi dhe shtrihet brenda zones se studimit teresor te qytetit te Durresit. Aktualisht ne truall ndodhet i ndertuar nje bar-restorant me sip ndertimore 80 m2 dhe sip trualli 802 m2 qe i shtohet sip te pergjithshme te tokes.

Características:

Centro
Toda la información proporcionada por el agente se considera fiable pero no está garantizada y debe ser verificada independientemente.
Agente que gestiona la propiedad
Emiljano Hajrulla Broker - RE/MAX Prestige
Emiljano Hajrulla Broker

ENVIAR MENSAJE

 
Emiljano Hajrulla Broker

RE/MAX Prestige

Bulevardi Kryesore
Vlora, Vlorë, Albania

Favoritos

Comparte y Compara


Visto recientemente

Comparte y Compara