Butas - Parduodama - Golem, Shqipëri

APARTAMENT PER SHITJE NE GOLEM

25,000 € Other Currencies
 
Golem, Shqipëri
ID: 530271013-130
Miegamųjų sk.:
1
Vonios kambarių sk.
1
Gyvenamasis plotas (m2)
67
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Golemit me nje siperfaqe totale prej 67 m2 ,ndersa neto 58 m2.
Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar mire.Kati 4 ,pa ashensor .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni.
Visa informacija nurodyta brokerio sąraše yra patikima, tačiau nėra garantuojama, todėl kiekvienu atveju turi būti patikslinama.
Managing Agent
Inva Elezaj - RE/MAX Star
Inva Elezaj

Inva Elezaj

RE/MAX Star


SEND A MESSAGE

 
Inva Elezaj

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Albanija

Adresynas

Share & Compare


Neseniai peržiūrėti

Share & Compare