Stan - Za prodaju - Golem, Shqipëri

APARTAMENT PER SHITJE NE GOLEM

25,000 € Other Currencies
 
Golem, Shqipëri
ID: 530271013-130
Broj spavaćih soba:
1
Broj kupaonica
1
Ukupno m2
67
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Golemit me nje siperfaqe totale prej 67 m2 ,ndersa neto 58 m2.
Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar mire.Kati 4 ,pa ashensor .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni.
Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Inva Elezaj - RE/MAX Star
Inva Elezaj

Inva Elezaj

RE/MAX Star


Pošaljite poruku

 
Inva Elezaj

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Albanija

Favoriti

Podijeli i usporedi


Nedavno pogledano

Podijeli i usporedi