Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

Zyre per qira ne Bllok!

1,000 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rr.Ismail Qemali Rruga Ismail Qemali - Bllok, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530261003-329
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125
Viti i Ndërtimit
2000

Kati :
Kati 7
Nr. i Tualeteve:
2
Jepet zyre per qira ne zonen e Bllokut, rruga "Ismail Qemali". Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje ndertese te re buze rruge. Siperfaqja eshte 125m2 dhe organizohet ne: salle e madhe ne hyrje, 2 dhoma te ndara, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientohet nga Jugu ndaj dhe ka drite dielli ne ambient.
Per me teper informacion apo vizite ne prone ju ftoj te kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Dervishi Klaudio Dervishi Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Klaudio Dervishi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Dervishi Klaudio Dervishi Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso