Müstakil Daire - Satılık - Shëngjin, Shqipëri

Apartament Okazion ne Plazhin e Shengjinit

33,000 € InStock Other Currencies
 
Shëngjin, Shqipëri
ID: 530261038-494
Toplam Oda Sayısı:
2
Yatak odası sayısı:
1
Banyo sayısı
1
Brüt M²:
58.30
Yerleşik Alan (m²)
58.30
İnşaat Tarihi
2010

Tuvalet:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kemi kenaqesine tju ofrojme per shitje nje Apartament ne Plazhine Shengjinit. Ngjitur me Shetitoren e Plazhit dhe me Portin.
Ne nje Pallat te ri dhe me Hipoteke te rregullt.
1 dhome gjumi, 1 Sallon dhe nje sallon plus ambient gatimi.
Shume afer me Plazhin.
58.3 m2 ne Hipoteke ku nuk perfshihen metra katror te perbashketa.
Super Okazion.

Community Description

Shengjin ne Plazh
Community Description

Shengjin ne Plazh

Özellikler:

Park Alanı
Asansör
Deniz manzaralı
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Eneda Halluni Eneda Halluni Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Arnavutluk

Eneda Halluni

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Arnavutluk

Mesaj gönder

 
Eneda Halluni Eneda Halluni Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Arnavutluk

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Arnavutluk
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë

Favoriler

Share & Compare


Yakın Zamanda Görüntülenenler

Share & Compare