Building - ให้เช่า/เซ้ง - Rruga e Durrësit, Shqipëri


Jepet me qira godine komerciale tek rr.e Durresit

 
[รายเดือน]
Rruga Kont Urani - Rruga e Durrësit, Shqipëri
ID: 530261003-17
พื้นที่ปลูกสร้าง (เมตร²)
924.50
ปีที่สร้าง
2018

จน. ชั้น:
4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga rruget kryesore hyrese dhe dalese te kryeqytetit, jepet me qira godine komerciale buze rruges. Godina eshte 4 kateshe me nje kat nentoke, e sapoperfunduar. Vendndodhja dhe pozicioni e bejne godinen nje pike referuese per rrugen e Durresit.
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi apo insitucione si: ambasade, banke, hostel, butik prestigjoz, qender estetike apo qender kursesh etj. Siperfaqe totale ndertimi eshte 924.5m2 dhe ndahet sipas kateve : kati -1 sip 182.7m2, kati perdhe 207.9m2, kati i pare 163m2 + 44.9m2 verande, kati i dyte 163m2 dhe kati i trete 135.3m2 + 27.7m2 verande. Katet komunikojne midis tyre nepermjet shkalleve dhe ashensorit. Ashtu si ne foto, te gjitha katet aktualisht jane open-space per tu pershtatur sipas funksionit te aktivitetit perkates.
Per me teper informacion mbi te dhenat teknike apo nje vizite ne prone jeni te ftuar te kontaktoni.

สิ่งอำนวยความสะดวก

Villa
ตกแต่งใหม่
ลิฟท์
ใจกลางเมือง
โรงรถ
ข้อมูลทั้งหมดที่จัดไว้ให้โดยนายหน้า/ตัวแทนขายทรัพย์สินถือว่าเชื่อถือได้แต่ไม่รับประกันความน่าเชื่อถือ และควรได้รับการตรวจสอบความถูกต้องโดยอิสระ ไม่มีการรับประกันหรือการแสดงข้อเท็จจริงทุกชนิด
ตัวแทนนายหน้า
Klaudio Dervishi - RE/MAX Infinity Home

ส่งข้อความ

 
Klaudio Dervishi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, ประเทศแอลเบเนีย

รายการโปรด

Share & Compare


ดูล่าสุด

Share & Compare