Building - Location - Rruga e Durrësit, Shqipëri


Jepet me qira godine komerciale tek rr.e Durresit

 
[Mensuel]
Rruga Kont Urani - Rruga e Durrësit, Shqipëri
ID: 530261003-17
Surface constructible (m²)
924.50
Année de construction
2018

Nombre d'étages
4
Albanian
Disclaimer:
Les traductions de description des biens sont effectuées par Google Traduction. L'exactitude des traductions n'est pas garantie. La traduction peut ne pas correspondre à la description en langue originale.
Ne nje nga rruget kryesore hyrese dhe dalese te kryeqytetit, jepet me qira godine komerciale buze rruges. Godina eshte 4 kateshe me nje kat nentoke, e sapoperfunduar. Vendndodhja dhe pozicioni e bejne godinen nje pike referuese per rrugen e Durresit.
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi apo insitucione si: ambasade, banke, hostel, butik prestigjoz, qender estetike apo qender kursesh etj. Siperfaqe totale ndertimi eshte 924.5m2 dhe ndahet sipas kateve : kati -1 sip 182.7m2, kati perdhe 207.9m2, kati i pare 163m2 + 44.9m2 verande, kati i dyte 163m2 dhe kati i trete 135.3m2 + 27.7m2 verande. Katet komunikojne midis tyre nepermjet shkalleve dhe ashensorit. Ashtu si ne foto, te gjitha katet aktualisht jane open-space per tu pershtatur sipas funksionit te aktivitetit perkates.
Per me teper informacion mbi te dhenat teknike apo nje vizite ne prone jeni te ftuar te kontaktoni.

Caractéristiques

Garage
Ascenseur
Rénové
Centre-ville
Maison
La présente annonce immobilière a été rédigée sous la responsabilité éditoriale de l'agent commercial en charge de ce bien.
Agent en charge
Klaudio Dervishi - RE/MAX Infinity Home

Programmons une visite

 
Klaudio Dervishi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Albanie

Favoris

Partager et comparer


Derniers biens affichés

Partager et comparer