Stanovanje - Oddamo - Rruga e Bogdaneve, Shqipëri


APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK RRUGA E BOGDANEVE

 Fiksna cena
 
[Mesečno]
Rruga e Kavajes - Rruga e Bogdaneve - Rruga e Bogdaneve, Shqipëri
Novo na trgu
ID: 530231003-67
Skupno št. sob:
2
Spalnice:
1
Št. kopalnic
1
Skupaj m²
52
Leto gradnje
2015

Št. nadstropij
10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament modern 1+1 te rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banimi te nje pallati te ri dhe mjaft te mireadministruar ne kete zone. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 52 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje ( i cili te lidh me ballkonin), nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Mobilimi i tij eshte i sapo perfunduar ne stil modern dhe bashkekohor,( i pabanuar me pare ).
Orientimi i tij nga mali i Dajtit i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites.
Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter.

(Apartamenti jepet me qira vetem per shtetas te huaj.)

For Rent

The apartment is located at Rruga Bogdaneve, Tirane, a safe neighborhood with facilities nearby. Positioned on the 7-th floor of a new, well -administrated building. Its total surface is 52 m2 and consists of a living room (connected with the hall), a bedroom, and toilet.
The apartment is recently furnished and its interior design is modern, relaxing and cozy, the perfect occasion for a comfortable living.
Due to it being totally brand new it’s an apartment that has never been lived before so all the equipment is new and of high quality.
It is Dajti Mountain oriented which makes possible that light enters the apartment during most hours of the day.

Contact us if you want to visit this apartment and rent it!Značilnosti/posebnosti nepremičnine:

Klima
Center mesta
Opremljeno
Parket
Dvigalo
Obnovljeno
Varovalni sistem z nadzorom
Jugovzhod
Vzhod
Balkon
Pogled z razgledom
Vse informacije o nepremičninah, ki jih je objavil posamezni vodja agencije ali nepremičninski posrednik, so točne, ker pa ne moremo jamčiti za njihovo resničnost, jih je potrebno še posamično preveriti.
Nepremičninski svetovalec
Marin Rada - RE/MAX Impact
Marin Rada
Prikaži...

POŠLJITE SPOROČILO

 
Marin Rada

RE/MAX Impact

Tirane
.Tirana, Tiranë, Albanija

Priljubljene nepremičnine

Deli & Primerjaj


Zgodovina ogledov

Deli & Primerjaj