Stan - Za najam - Rruga e Bogdaneve, Shqipëri


APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK RRUGA E BOGDANEVE

 Fiksna cijena
 
[Mjesecno]
Rruga e Kavajes - Rruga e Bogdaneve - Rruga e Bogdaneve, Shqipëri
Novo na tržištu
ID: 530231003-67
Ukupan broj prostorija / soba:
2
Broj spavaćih soba:
1
Broj kupaonica
1
Total m2
52
Godina izgradnje
2015

Broj katova:
10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament modern 1+1 te rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banimi te nje pallati te ri dhe mjaft te mireadministruar ne kete zone. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 52 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje ( i cili te lidh me ballkonin), nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Mobilimi i tij eshte i sapo perfunduar ne stil modern dhe bashkekohor,( i pabanuar me pare ).
Orientimi i tij nga mali i Dajtit i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites.
Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter.

(Apartamenti jepet me qira vetem per shtetas te huaj.)

For Rent

The apartment is located at Rruga Bogdaneve, Tirane, a safe neighborhood with facilities nearby. Positioned on the 7-th floor of a new, well -administrated building. Its total surface is 52 m2 and consists of a living room (connected with the hall), a bedroom, and toilet.
The apartment is recently furnished and its interior design is modern, relaxing and cozy, the perfect occasion for a comfortable living.
Due to it being totally brand new it’s an apartment that has never been lived before so all the equipment is new and of high quality.
It is Dajti Mountain oriented which makes possible that light enters the apartment during most hours of the day.

Contact us if you want to visit this apartment and rent it!Karakteristike:

Balkon
Vanjski vidikovac
Namjesteno
Pod - parket
Klimatizirano
Centar
Lift
Roh bau
Sustav za video-nadzor
Istok
Jugoistok
Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Marin Rada - RE/MAX Impact
Marin Rada
Prikaži...

Pošaljite poruku

 
Marin Rada

RE/MAX Impact

Tirane
.Tirana, Tiranë, Albanija

Favoriti

Share & Compare


Nedavno pogledano

Share & Compare