Shop Single Tenant - Parduodama - Myslym Shyri, Shqipëri

AMBIENT KOMERCIAL NE SHITJE NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

 Fiksuota kaina
228,000 € Other Currencies
 
Myslym Shyri - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530221019-219
Built Area (m²)
158
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet ambient komercial me vendndodhje ne rrugen Myslym Shyri. Ambienti disponon 158 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te nje objekti te ri. Aktualisht ambienti eshte i dhene me qira per nje kontrate afatgjate.
Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Požymiai:

Miesto centras
Visa informacija nurodyta brokerio sąraše yra patikima, tačiau nėra garantuojama, todėl kiekvienu atveju turi būti patikslinama.
Managing Agent
UNI TEAM

UNI TEAM

RE/MAX Golden


SEND A MESSAGE

 
UNI TEAM

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Albanija

Adresynas

Share & Compare


Neseniai peržiūrėti

Share & Compare