Lägenhet - Till salu - Rruga e Dibrës, Shqipëri


Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Tower Bridge

 Fast pris
Rruga Dibres - Kompleksi Tower Bridge 1 - Rruga e Dibrës, Shqipëri
ID: 530201004-3
Totalt antal rum:
2
Antal sovrum:
1
Antal badrum
1
Totalt kvm
67.63
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, Tower Bridge, ne rruge kryesore me punime shume cilesore. Ka nje dhome gjumi, nje dhome ndjenje, nje tualet dhe nje ballkon. Shitet i pamobiluar me orientim jug lindje, disponon çertifikat pronesie. Apartamenti mund te shitet gjithashtu i mobiluar kundrejt nje cmimi tjeter. Per cdo informacion na kontaktoni 0694004129

Egenskaper:

Hiss
All information tillhandahållen från ansvarig mäklarer är baserad på ägarens lämnade uppgifter och mäklaren ansvarar inte för riktigheten i uppgifterna.
Managing Agent
Maja Lluka - RE/MAX Advantage 1
Maja Lluka

Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Shallvaret, Tiranë, Albanien

Favoriter

Share & Compare


Senast besökta bostäderna

Share & Compare