Leilighet - Til salgs - Rruga e Dibrës, Shqipëri


Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Tower Bridge

 Fixed Price
Rruga Dibres - Kompleksi Tower Bridge 1 - Rruga e Dibrës, Shqipëri
ID: 530201004-3
Totalt antall rom:
2
Antall soverom:
1
Antall bad:
1
Totalt antall kvadratmeter
67.63
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, Tower Bridge, ne rruge kryesore me punime shume cilesore. Ka nje dhome gjumi, nje dhome ndjenje, nje tualet dhe nje ballkon. Shitet i pamobiluar me orientim jug lindje, disponon çertifikat pronesie. Apartamenti mund te shitet gjithashtu i mobiluar kundrejt nje cmimi tjeter. Per cdo informacion na kontaktoni 0694004129

Særtrekk

Heis
!All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.!
Managing Agent
Maja Lluka - RE/MAX Advantage 1
Maja Lluka

Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Shallvaret, Tiranë, Albania

Favoritter

Share & Compare


Sist sette eiendommer

Share & Compare