Butas - Parduodama - Rruga e Dibrës, Shqipëri


Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Tower Bridge

 Fiksuota kaina
Rruga Dibres - Kompleksi Tower Bridge 1 - Rruga e Dibrës, Shqipëri
ID: 530201004-3
Viso kambarių:
2
Miegamųjų sk.:
1
Vonios kambarių sk.
1
Gyvenamasis plotas (m2)
67.63
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, Tower Bridge, ne rruge kryesore me punime shume cilesore. Ka nje dhome gjumi, nje dhome ndjenje, nje tualet dhe nje ballkon. Shitet i pamobiluar me orientim jug lindje, disponon çertifikat pronesie. Apartamenti mund te shitet gjithashtu i mobiluar kundrejt nje cmimi tjeter. Per cdo informacion na kontaktoni 0694004129

Požymiai:

Liftas
Visa informacija nurodyta brokerio sąraše yra patikima, tačiau nėra garantuojama, todėl kiekvienu atveju turi būti patikslinama.
Managing Agent
Maja Lluka - RE/MAX Advantage 1
Maja Lluka

Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Shallvaret, Tiranë, Albanija

Adresynas

Share & Compare


Neseniai peržiūrėti

Share & Compare