Spaţiu Birouri - De Inchiriat - Qendër, Shqipëri

Zyre per qira ne Qender te Tiranes

 Pret solicitat
5,200 € Other Currencies
 
[Lunar]
Sheshi Skenderbej - Qendër, Shqipëri
ID: 530201001-305
Suprafata construita (m²)
373

Etaj
3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambienti ndodhet ne nje nga godinat e biznesit me te mira ne Tirane,
shume prane me Sheshin Skenderbej.
Pozicionohet ne kat te 3-t. Siperfaqe 373 m2.
E ndare (me gips) ne disa ambiente pune dhe tualete, mund te behet open space.
Ngrohja-ftohja me sistem qendror.
Cmimi perfshin taksat.Toate informatiile furnizate de agentul imobiliar se considera a fi de incredere dar nu sunt garantate si trebuie verificate independent. Nu se ofera garantii de nici un fel.
Managing Agent
Ani Xhaferraj

Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1


SEND A MESSAGE

 
Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Albania

Favorite

Share & Compare


Proprietăţi Vizualizate Recent

Share & Compare