Ured - Za najam - Qendër, Shqipëri

Zyre per qira ne Qender te Tiranes

 Tražena cijena
5,200 € Other Currencies
 
[Mjesecno]
Sheshi Skenderbej - Qendër, Shqipëri
ID: 530201001-305
Izgrađena površina (m²)
373

Kat
3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambienti ndodhet ne nje nga godinat e biznesit me te mira ne Tirane,
shume prane me Sheshin Skenderbej.
Pozicionohet ne kat te 3-t. Siperfaqe 373 m2.
E ndare (me gips) ne disa ambiente pune dhe tualete, mund te behet open space.
Ngrohja-ftohja me sistem qendror.
Cmimi perfshin taksat.Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Ani Xhaferraj

Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1


Pošaljite poruku

 
Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Albanija

Favoriti

Podijeli i usporedi


Nedavno pogledano

Podijeli i usporedi