Byt - Prodej - 21 Dhjetori, Shqipëri


APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TE 21 DHJETORI

Kongresi i Lushnjes - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530191022-150
Celkový počet místností:
4
Počet ložnic:
3
Počet koupelen:
2
m2 celkem:
142
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje te 21 dhjetori, prane hotel "Mondial", ne nje nga ndertimet me cilesore te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e trete banimi dhe organizohet ne nje dhome ndenje te madhe me dalje ne nje ballkon te orientuar nga perendimi, tre dhoma gjumi (njera me ballkon) dhe dy tualete (njeri me dritare). Pallati eshte ndertuar me materiale te nje cilesie te larte, duke nisur nga fasada e ventiluar, sistemin hidraulik me mulistad, dyer dhe dritare termike alumini me dopio xham, sistem chiller. Punimet e pallatit perfundojne brenda muajit gusht. Per nje vizite ne prone apo informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Charakteristika:

Balkon/Lodžie
zz Exteriér
Západní
zz Centrum města
Klimatizace
Výtah
Společnost RE/MAX si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Společnost nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím těchto informací.
Managing Agent
Elton Tafaruci - RE/MAX Infinity Plus
Elton Tafaruci

Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus


SEND A MESSAGE

 
Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Albánie

Oblíbené

Share & Compare


Naposledy shlédnuté nabídky

Share & Compare