Apartament - De Inchiriat - Zogu i Zi, Shqipëri


Apartament luksoz me qira 1+1+verande te Zogu i Zi

 
[Lunar]
Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530181034-64
Total Camere:
3
Număr Dormitoare:
1
Număr Băi
1
Suprafata utila
146
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament te Zogu i Zi, pallati ndodhet shume afer qendres tregetare Ring dhe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
Eshte i perbere nga nje siperfaqe prej 146m2 e cila eshte e organizuar dhe 1 dhome gjumi, 1 kushine , 1 dhome ndenje, 1 tualet, 2 ballkone me siperfaqe te konsiderueshme dhe nje verande. Apartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi si dhe eshte i gjithi i shtruar me parket. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me 2 ashensore dhe eshte i mireadministruar.

Caracteristici:

Balcon
Mobilat(ă)
Podea cu Parchet
Lift
Centrul istoric al orasului
Aer Condiţionat
Toate informatiile furnizate de agentul imobiliar se considera a fi de incredere dar nu sunt garantate si trebuie verificate independent. Nu se ofera garantii de nici un fel.
Managing Agent
Dionis Qose - RE/MAX Koncept 2
Dionis Qose

SEND A MESSAGE

 
Dionis Qose

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Albania

Favorite

Share & Compare


Proprietăţi Vizualizate Recent

Share & Compare