Appartement - Te Huur - Zogu i Zi, Shqipëri


Apartament luksoz me qira 1+1+verande te Zogu i Zi

 
[Maandelijks]
Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530181034-64
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Woonoppervlakte (m²)
146
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament te Zogu i Zi, pallati ndodhet shume afer qendres tregetare Ring dhe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
Eshte i perbere nga nje siperfaqe prej 146m2 e cila eshte e organizuar dhe 1 dhome gjumi, 1 kushine , 1 dhome ndenje, 1 tualet, 2 ballkone me siperfaqe te konsiderueshme dhe nje verande. Apartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi si dhe eshte i gjithi i shtruar me parket. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me 2 ashensore dhe eshte i mireadministruar.

Kenmerken:

Lift
Gemeubileerd
Parketvloer
Balkon
Dorpscentrum
Airconditioning
Ondanks de zorg die door de RE/MAX makelaars aan de correcte invoer van de gegevens besteed wordt, kan RE/MAX niet verantwoordelijk gehouden en/of aansprakelijk gesteld worden voor eventuele fouten, omissies en/of onvolkomenheden in de gegevens.
Bemiddelende Makelaar
Dionis Qose - RE/MAX Koncept 2
Dionis Qose

VERSTUUR BERICHT

 
Dionis Qose

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Albanië

Favorieten

Share & Compare


Laatst bekeken

Share & Compare