Stan - Za najam - Zogu i Zi, Shqipëri


Apartament luksoz me qira 1+1+verande te Zogu i Zi

 
[Mjesecno]
Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530181034-64
Ukupan broj prostorija / soba:
3
Broj spavaćih soba:
1
Broj kupaonica
1
Total m2
146
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament te Zogu i Zi, pallati ndodhet shume afer qendres tregetare Ring dhe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
Eshte i perbere nga nje siperfaqe prej 146m2 e cila eshte e organizuar dhe 1 dhome gjumi, 1 kushine , 1 dhome ndenje, 1 tualet, 2 ballkone me siperfaqe te konsiderueshme dhe nje verande. Apartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi si dhe eshte i gjithi i shtruar me parket. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me 2 ashensore dhe eshte i mireadministruar.

Karakteristike:

Balkon
Namjesteno
Pod - parket
Klimatizirano
Centar
Lift
Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Dionis Qose - RE/MAX Koncept 2
Dionis Qose

Pošaljite poruku

 
Dionis Qose

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Albanija

Favoriti

Share & Compare


Nedavno pogledano

Share & Compare