Ejerlejlighed - Til leje - Zogu i Zi, Shqipëri


Apartament luksoz me qira 1+1+verande te Zogu i Zi

 
[Månedlig]
Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530181034-64
Total antal værelser
3
Antal soveværelser
1
Antal badeværelser
1
Kvm ialt
146
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament te Zogu i Zi, pallati ndodhet shume afer qendres tregetare Ring dhe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
Eshte i perbere nga nje siperfaqe prej 146m2 e cila eshte e organizuar dhe 1 dhome gjumi, 1 kushine , 1 dhome ndenje, 1 tualet, 2 ballkone me siperfaqe te konsiderueshme dhe nje verande. Apartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi si dhe eshte i gjithi i shtruar me parket. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me 2 ashensore dhe eshte i mireadministruar.

Karakteristisk:

Elevator
Møbleret
Parket gulv
Air Conditioning
Bymidte
Alatan
Al information formidlet af salgskonsulent/mægler er anslået, men er ikke en garanti og skal bekræftes i hvert enkelt tilfælde.
Managing Agent
Dionis Qose - RE/MAX Koncept 2
Dionis Qose

SEND A MESSAGE

 
Dionis Qose

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Albanien

Favoritter

Share & Compare


Sidst viste

Share & Compare