Kontor - Til leie - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Zyrë me qira tek Rruga e Kavajes

1,400 € InStock Other Currencies
 
[månedlig]
Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530171055-52
Byggeår
2002

Etasjer:
8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zyra ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes tek Rruga e Kavajes

Është i pozicionuar në katin e 3-te dhe përbëhet nga:
- 4 ambiente pune
- 2 tualet
- 1 ballkon me pamje totalisht te lire.


Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera na kontaktoni.

Særtrekk

Balkong
Exterior Views
Første eier
Heis
With Ownership Right
City Center
Syd-øst
!All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.!
Managing Agent
Klea Haka Klea Haka Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Albania

Klea Haka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Albania

Send melding

 
Klea Haka Klea Haka Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Albania

Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Albania
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Favoritter

Share & Compare


Sist sette eiendommer

Share & Compare