Tomt - Till salu - Plazh, Shqipëri


Truall ne shitje ne Durres

Plazh, Shqipëri
ID: 530171037-84
Totalt antal rum:
3
Antal sovrum:
2
Antal badrum
1
Totalt kvm
223
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Truall ne shitje me vendodhje ne Durres, prane zones se plazhit.
Trualli ka nje siperfaqe prej 223 m2 dhe ne te eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe e cila eshte e paperfunduar.
Lokacioni prane rruges kryesore e ben nje mundesi shume te mire edhe per te investuar

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.


All information tillhandahållen från ansvarig mäklarer är baserad på ägarens lämnade uppgifter och mäklaren ansvarar inte för riktigheten i uppgifterna.
Managing Agent
Adelina Laci - RE/MAX Vizion
Adelina Laci

Adelina Laci

RE/MAX Vizion


SEND A MESSAGE

 
Adelina Laci

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Albanien

Favoriter

Share & Compare


Senast besökta bostäderna

Share & Compare