Земля - На продажу - Plazh, Shqipëri


Truall ne shitje ne Durres

Plazh, Shqipëri
ID: 530171037-84
Всего комнат:
3
Кол-во спален:
2
Кол-во ванных
1
Всего кв. метров
223
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Truall ne shitje me vendodhje ne Durres, prane zones se plazhit.
Trualli ka nje siperfaqe prej 223 m2 dhe ne te eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe e cila eshte e paperfunduar.
Lokacioni prane rruges kryesore e ben nje mundesi shume te mire edhe per te investuar

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.


Вся информация, предоставленная агентом по недвижимости/брокером, считает надежной, однако ее точность не гарантируется, и данную информацию следует проверять самостоятельно. Не даются никакие гарантии и не делаются никакие заявления.
Managing Agent
Adelina Laci - RE/MAX Vizion

SEND A MESSAGE

 
Adelina Laci

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Албания

Избранное

Share & Compare


Недавно просмотренные

Share & Compare