Tomt - Til salgs - Plazh, Shqipëri


Truall ne shitje ne Durres

Plazh, Shqipëri
ID: 530171037-84
Totalt antall rom:
3
Antall soverom:
2
Antall bad:
1
Totalt antall kvadratmeter
223
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Truall ne shitje me vendodhje ne Durres, prane zones se plazhit.
Trualli ka nje siperfaqe prej 223 m2 dhe ne te eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe e cila eshte e paperfunduar.
Lokacioni prane rruges kryesore e ben nje mundesi shume te mire edhe per te investuar

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.


!All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.!
Managing Agent
Adelina Laci - RE/MAX Vizion
Adelina Laci

Adelina Laci

RE/MAX Vizion


SEND A MESSAGE

 
Adelina Laci

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Albania

Favoritter

Share & Compare


Sist sette eiendommer

Share & Compare