Žemės sklypas - Parduodama - Plazh, Shqipëri


Truall ne shitje ne Durres

Plazh, Shqipëri
ID: 530171037-84
Viso kambarių:
3
Miegamųjų sk.:
2
Vonios kambarių sk.
1
Gyvenamasis plotas (m2)
223
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Truall ne shitje me vendodhje ne Durres, prane zones se plazhit.
Trualli ka nje siperfaqe prej 223 m2 dhe ne te eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe e cila eshte e paperfunduar.
Lokacioni prane rruges kryesore e ben nje mundesi shume te mire edhe per te investuar

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.


Visa informacija nurodyta brokerio sąraše yra patikima, tačiau nėra garantuojama, todėl kiekvienu atveju turi būti patikslinama.
Managing Agent
Adelina Laci - RE/MAX Vizion

SEND A MESSAGE

 
Adelina Laci

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Albanija

Adresynas

Share & Compare


Neseniai peržiūrėti

Share & Compare