Zemljište - Za prodaju - Plazh, Shqipëri


Truall ne shitje ne Durres

Plazh, Shqipëri
ID: 530171037-84
Ukupan broj prostorija / soba:
3
Broj spavaćih soba:
2
Broj kupaonica
1
Total m2
223
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Truall ne shitje me vendodhje ne Durres, prane zones se plazhit.
Trualli ka nje siperfaqe prej 223 m2 dhe ne te eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe e cila eshte e paperfunduar.
Lokacioni prane rruges kryesore e ben nje mundesi shume te mire edhe per te investuar

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.


Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Adelina Laci - RE/MAX Vizion
Adelina Laci

Adelina Laci

RE/MAX Vizion


Pošaljite poruku

 
Adelina Laci

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Albanija

Favoriti

Share & Compare


Nedavno pogledano

Share & Compare