Terreno - Venta - Plazh, Shqipëri


Truall ne shitje ne Durres

Plazh, Shqipëri
ID: 530171037-84
Habitaciones:
3
Num. de Dormitorios:
2
Número de Baños
1
Total M²
223
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Truall ne shitje me vendodhje ne Durres, prane zones se plazhit.
Trualli ka nje siperfaqe prej 223 m2 dhe ne te eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe e cila eshte e paperfunduar.
Lokacioni prane rruges kryesore e ben nje mundesi shume te mire edhe per te investuar

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.


Toda la información proporcionada por el agente se considera fiable pero no está garantizada y debe ser verificada independientemente.
Agente que gestiona la propiedad
Adelina Laci - RE/MAX Vizion

ENVIAR MENSAJE

 
Adelina Laci

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Albania

Favoritos

Comparte y Compara


Visto recientemente

Comparte y Compara