Leilighet - Til leie - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri


Apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo!

 
[månedlig]
Stadiumi Dinamo - Stadiumi Dinamo - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri
UTLEID
New Build
Date Available: 12/09/2019
ID: 530161009-117
Totalt antall rom:
2
Antall soverom:
1
Antall bad:
1
Totalt antall kvadratmeter
65
Built Area (m²)
60
Byggeår
2018

Etasjer:
10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet super apartament me qira ne nje nga vendodhjet me te mira te Tiranes,prane stadiumit Dinamo.Apartamenti organizohet ne dy ambjente pune kuzhina gatimit nje ballkon dhe nje tualet.Pallati eshte nga me cilesoret ne zone.Apartamenti eshte i investuar totalisht ne drejtim te ndricimit kondicioner cilesor.Vendodhja eshte aset pasi ndodhet ne nje zone ku aksesi me qendren eshte shume i afert.Cmimi eshte neto pa tatimin e perfshire.

Særtrekk

Heis
!All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.!
Managing Agent
Taulant Fetah - RE/MAX Koncept 1
Taulant Fetah

SEND A MESSAGE

 
Taulant Fetah

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Albania

Favoritter

Share & Compare


Sist sette eiendommer

Share & Compare