Stan - Za najam - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri


Apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo!

 
[Mjesecno]
Stadiumi Dinamo - Stadiumi Dinamo - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri
U NAJMU/ZAKUPU
Novogradnja
Date Available: 12/09/2019
ID: 530161009-117
Ukupan broj prostorija / soba:
2
Broj spavaćih soba:
1
Broj kupaonica
1
Total m2
65
Built Area (m²)
60
Godina izgradnje
2018

Broj katova:
10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet super apartament me qira ne nje nga vendodhjet me te mira te Tiranes,prane stadiumit Dinamo.Apartamenti organizohet ne dy ambjente pune kuzhina gatimit nje ballkon dhe nje tualet.Pallati eshte nga me cilesoret ne zone.Apartamenti eshte i investuar totalisht ne drejtim te ndricimit kondicioner cilesor.Vendodhja eshte aset pasi ndodhet ne nje zone ku aksesi me qendren eshte shume i afert.Cmimi eshte neto pa tatimin e perfshire.

Karakteristike:

Lift
Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Taulant Fetah - RE/MAX Koncept 1
Taulant Fetah

Pošaljite poruku

 
Taulant Fetah

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Albanija

Favoriti

Share & Compare


Nedavno pogledano

Share & Compare