Ejerlejlighed - Til leje - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri


Apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo!

 
[Månedlig]
Stadiumi Dinamo - Stadiumi Dinamo - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri
UDLEJET
Nybyggeri
Date Available: 12/09/2019
ID: 530161009-117
Total antal værelser
2
Antal soveværelser
1
Antal badeværelser
1
Kvm ialt
65
Built Area (m²)
60
Bygningsår
2018

Antal etager
10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet super apartament me qira ne nje nga vendodhjet me te mira te Tiranes,prane stadiumit Dinamo.Apartamenti organizohet ne dy ambjente pune kuzhina gatimit nje ballkon dhe nje tualet.Pallati eshte nga me cilesoret ne zone.Apartamenti eshte i investuar totalisht ne drejtim te ndricimit kondicioner cilesor.Vendodhja eshte aset pasi ndodhet ne nje zone ku aksesi me qendren eshte shume i afert.Cmimi eshte neto pa tatimin e perfshire.

Karakteristisk:

Elevator
Al information formidlet af salgskonsulent/mægler er anslået, men er ikke en garanti og skal bekræftes i hvert enkelt tilfælde.
Managing Agent
Taulant Fetah - RE/MAX Koncept 1
Taulant Fetah

SEND A MESSAGE

 
Taulant Fetah

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Albanien

Favoritter

Share & Compare


Sidst viste

Share & Compare