Piso - Venta - Pazari i Ri - Hoxha Tahsim, Shqipëri


APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK HOXHA TASIM

Rruga Hoxha Tasim - Pazari i Ri - Hoxha Tahsim, Shqipëri
ID: 530151010-101
Habitaciones:
3
Num. de Dormitorios:
2
Número de Baños
1
Total M²
90
Sperficie construida (m²)
80.50
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet per shitje nje apartament 2+1 i cili ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashenor. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ka nje sisperfaqe totale 90 m2 . Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 soxhorno e bollshme.Ka nje orientim shume te mire P-J-JP , cka ben qe apartamenti te jete i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Vendodhja ne nje nga zonat me te preferuar te kryeqytetit ,prane pazarit te ri, e ben nje opsion atraktiv. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni.

Características:

Balcón
Vistas Exteriores
A estrenar
Ascensor
With Ownership Right
Centro
Oeste
Sur
Suroeste
Aire Acondicionado
Toda la información proporcionada por el agente se considera fiable pero no está garantizada y debe ser verificada independientemente.
Agente que gestiona la propiedad
Bajram Dushku - RE/MAX Infinity

ENVIAR MENSAJE

 
Bajram Dushku

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Albania

Favoritos

Comparte y Compara


Visto recientemente

Comparte y Compara