Müstakil Daire - Satılık - 21 Dhjetori, Shqipëri


SHITET 2+1+PARKING TE MAGNET

21 dhjetori - Rruga Frosina Plaku - 21 Dhjetori, Shqipëri
SATIÞTA MÜTABIK KALINDI
ID: 530191022-42
Toplam Oda Sayısı:
2
Yatak odası sayısı:
2
Banyo sayısı
2
Brüt M²:
87
İnşaat Tarihi
2015
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament ne nje nga komplekset me te reja dhe me te kerkuara ne kryeqytet, prane 21 dhjetorit. Apartamenti ka nje organizim shume te rregullt me nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy banjo. Korridori pershkron hyrjen e apartamentit dhe ben shperndarjen ne dhomat e tjera. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka orientim teresisht nga perendimi. Apartamenti eshte i investuar, me sistem ngrohje me pelet, sistem ngrohje/ftohje, dhe te gjitha pajisjet dhe mobilimi i nevojshem, i cili ben pjese brenda cmimit. Gjithashtu ne cmim perfshihet edhe nje garazhd nentokesor i mbyllur me qepen i cili komunikon permes nje ashensori me apartamentin qe shitet detyrimisht me apartamentin. Apartamenti disponon per momentin (kontrate porosie) ashtu sic i gjithe kompleksi, pasi pritet perfundimi i ndertimit te nderteses se fundit. Kompleksi "Magnet" rrethohet nga gjelberimi dhe te gjitha sherbimet e tjera te nevojshme si (cerdhe, kopshte, shkolla, supermarkete, etj) per nje jete sa me cilesore.

Özellikler:

Bahçe
Garaj
Park
Yüzme Havuzu
Asansör
Mobilyalı
Şehir Merkezi
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Elton Tafaruci - RE/MAX Infinity Plus
Elton Tafaruci

Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus


SEND A MESSAGE

 
Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Arnavutluk

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare