Stan - Za prodaju - 21 Dhjetori, Shqipëri


SHITET 2+1+PARKING TE MAGNET

21 dhjetori - Rruga Frosina Plaku - 21 Dhjetori, Shqipëri
PRODAJA DOGOVORENA
ID: 530191022-42
Ukupan broj prostorija / soba:
2
Broj spavaćih soba:
2
Broj kupaonica
2
Total m2
87
Godina izgradnje
2015
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament ne nje nga komplekset me te reja dhe me te kerkuara ne kryeqytet, prane 21 dhjetorit. Apartamenti ka nje organizim shume te rregullt me nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy banjo. Korridori pershkron hyrjen e apartamentit dhe ben shperndarjen ne dhomat e tjera. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka orientim teresisht nga perendimi. Apartamenti eshte i investuar, me sistem ngrohje me pelet, sistem ngrohje/ftohje, dhe te gjitha pajisjet dhe mobilimi i nevojshem, i cili ben pjese brenda cmimit. Gjithashtu ne cmim perfshihet edhe nje garazhd nentokesor i mbyllur me qepen i cili komunikon permes nje ashensori me apartamentin qe shitet detyrimisht me apartamentin. Apartamenti disponon per momentin (kontrate porosie) ashtu sic i gjithe kompleksi, pasi pritet perfundimi i ndertimit te nderteses se fundit. Kompleksi "Magnet" rrethohet nga gjelberimi dhe te gjitha sherbimet e tjera te nevojshme si (cerdhe, kopshte, shkolla, supermarkete, etj) per nje jete sa me cilesore.

Karakteristike:

Bazen
Garaža
Parking
Vrt
Namjesteno
Centar
Lift
Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Elton Tafaruci - RE/MAX Infinity Plus
Elton Tafaruci

Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus


Pošaljite poruku

 
Elton Tafaruci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Albanija

Favoriti

Share & Compare


Nedavno pogledano

Share & Compare