Dyqan - Në Shitje - Carcavelos e Parede, Cascais

370,000 € Other Currencies
 
Carcavelos e Parede, Cascais
ID: 120171305-3
Sipërfaqja Totale (m2)
279
Português
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Júlio Real

Júlio Real

Parede


DERGONI MESAZH

 
Júlio Real

Parede

Rua Latino Coelho, nº 69 r/c
2775-225 - Carcavelos e Parede
Cascais - Portugalia

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso