Vilë - Per Shitje - Durrës, Shqipëri


SHITET VILE - SHKOZET

Çmim i Fiksuar
SHKOZET - Durrës, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530111004-22
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
194
Sipërfaqja Truallit (m2)
115.00

Nr. i Kateve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet vile ne lagjen 14 te Durresit. Vila eshte 2 kateshe me akses te drejtperdrejte ne rruge. Kati i pare i viles ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe eshte i perbere nga nje ambjent ndenje, ambient gatimi dhe nje tualet. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi, nje ballkon, nje tualet dhe gjithashtu nje ambient gatimi. Te gjitha dhomat jane te paisura me kondicioner, gjithashtu edhe kati i pare ka dy kondicionere. Tarraca e shtepise ka perspektive per tu bere papafingo.

Karakteristikat

Ndërtim i Ri
Ajër i Kondicionuar
I Mobiluar
Pranë Transportit Publik
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alfred Celami - RE/MAX Elite

+355 67 60 27 777
Shfaq...
+355 52 420 450
Shfaq...
+355 52 420 450
Shfaq...

DERGONI MESAZH


RE/MAX Elite

Lagja nr.1, Rruga "Taulantia", Vollga
Kulla nr.2, Kati 2-te

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi