Vilë - Per Shitje - Durrës, Shqipëri


SHITET VILE NE KOMPLEKSIN MAREA, QERRET

Durrës, Shqipëri
ID: 346008004-3
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
187
Sipërfaqja Truallit (m2)
321

Nr. i Kateve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet vila 2 kateshe ne kompleksin bashkekohor Marea Resort ne fshatin Qerret te zones se Kavajes. Vila ka nje siperfaqe te brendshme totale prej 187m2 dhe ka nje oborr i cili eshte gjithashtu me certifikate pronesie dhe siperfaqja e tij eshte 321m2. Kati i pare i viles eshte i perbere nga nje verande ne hyrje, ambjent gatimi, ambjent ndenje dhe nje banjo, ndersa kati i dyte ka tre dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Katet lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te brendshme. Kompleksi eshte ne mes te pishave dhe ne vije te pare me detin. Kompleksi ka gjithashtu te gjitha sherbimet si; Roje private, parkim, pishine ambjente sportive dhe kend lojrash.

Karakteristikat

Ndërtim i Ri
I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Vilë
Pranë Detit

Dhoma

Sallon Ndënieje/Dhomë Ngrënieje

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jetlir Manga - RE/MAX Plus

DERGONI MESAZH


RE/MAX Plus

Bulevardi Zogu I, Rr. Maliq Muco, nr 1,
Qendra e Biznesit STAR

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi