Bar - Per Shitje - Durrës, Shqipëri


SHITET BAR KAFE

 Çmim i Fiksuar
Durres - Durrës, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 346008004-6
Sipërfaqja Truallit (m2)
290
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
200
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Bar REMAR i cili eshte i pozicionuar perballe ujesjellesit tek lulishtja ne hyrje te qytetit. Bari eshte i rregulluar sipas standarteve bashkekohore se fundmi dhe eshte ne gjendje pune. Siperfaqja totale e prones eshte 200m2 ndertim dhe 90m2 verande. Bar REMAR eshte nje ambjent i kendshem per te shijuar mbasditet gjithashtu edhe familjaret pasi eshte ne buze te lulishtes dhe ka gjithashtu edhe nje kend lojrash per femije. RE/MAX ELITE perfaqeson me kontrate ekskluzive shitje kete prone.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jetlir Manga - RE/MAX Plus

DERGONI MESAZH


RE/MAX Plus

Bulevardi Zogu I, Rr. Maliq Muco, nr 1,
Qendra e Biznesit STAR

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi